تاریخ امروز :بهمن 8, 1401

این نکات را بخوانید و بهترین سرویس خواب روتختی یک نفره و دونفره را بخرید!
5 (1)

نکات مهم خرید سرویس خواب روتختی

ما مدت زیادی را در رختخواب خود می گذرانیم. یک فرد به طور متوسط ​​بیش از بیست سال را در رختخواب خود می خوابد. اگر برای گذراندن بیست سال در یک خانه برنامه ریزی می کردید، آن را برای خود درست می کردید. پس چرا برخی از ما به خرید سرویس خواب روتختی مناسب اهمیت نمی دهیم؟ وقت آن است که به دنبال خرید کالاهای خواب مناسب باشید.
در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که برای خرید سرویس خواب روتختی یک نفره و دونفره باید چه نکاتی را در نظر بگیرید و چگونه کالای باکیفیتی خریداری کنید.
با کالازم همراه باشید.

فهرست مطالب

✔ تعداد نخ ها
✔ مواد اولیه و پارچه سرویس خواب روتختی
✔ بافت سرویس خواب روتختی
✔ بالش و لحاف
✔ جزئیات دقیق تر سرویس خواب روتختی

تعداد نخ ها

این اولین گزینه ای است که اکثر مردم در مقایسه ملافه ها باید در نظر بگیرند. در حال حاضر، در حالی که تعداد نخ‌ های بالاتر قطعاً انتخاب خوبی است، موارد زیاد دیگری می‌ تواند وجود داشته باشد که آن را به معیاری جدید برای تشخیص کیفیت تبدیل می‌ کند.
بهترین پارچه روتختی

بهترین پارچه روتختی

بسیاری از تولیدکنندگان از تعداد نخ های بسیار بالا استفاده می کنند تا وجود الیاف با کیفیت پایین تر و کوتاه تر را در پارچه خود پنهان کنند و طول الیاف نقطه اصلی اصلی است. وقتی صحبت از پنبه به میان می‌ آید، باید به دنبال الیاف بلندی باشید که به عنوان “پنبه اصلی رشته بلند” شناخته می‌ شود تا حسی بادوام‌ تر و نرم‌ تر داشته باشید.
نمونه بارز این پنبه مصری است که به خاطر الیاف بسیار بلند و انعطاف پذیر آن بسیار ارزشمند است. اگر به انواع دیگر مواد مانند کتان نگاه می کنید، تعداد نخ ها به یک عامل ناچیز برای خرید سرویس خواب روتختی تبدیل می شود.

مواد اولیه و پارچه سرویس خواب روتختی

1. پنبه

البته پنبه بهترین و مورد اعتمادترین گزینه است. قرن ها به دلیل تطبیق پذیری آن استفاده می شود، آنچه را که با پنبه می پردازید به دست می آورید. می‌ توانید از کرک تا یک بافت ساده و تعداد نخ‌ های پایین‌ تر برای ملافه‌ های مقرون به صرفه‌ تر شروع کنید تا بهترین پنبه مصری. راه های مختلفی برای قرار دادن آن ها در کنار هم وجود دارد که هر گزینه جدید تقریباً به خودی خود به یک ماده متفاوت تبدیل می شود و بسیار پرکاربرد است.

2. الیاف طبیعی

در حالی که اکثر مردم تمایل به استفاده از پنبه دارند، چند دلیل وجود دارد که ممکن است شما بخواهید موارد دیگر را در نظر بگیرید.
فناوری‌ های جدید به تولیدکنندگان این امکان را داده است که سرویس خواب روتختی دونفره و یک نفره را از موادی بسازند که در گذشته‌ ای نه چندان دور، کاملاً غیرقابل پردازش بودند. بامبو، اکالیپتوس و سایر الیاف طبیعی را می‌ توان به روتختی های نرم و مجلل درست مانند پنبه چرخاند و این مزیت افزوده فرآیند تولید سازگار با محیط زیست و سیستم بسته است.
این اساساً به این معنی است که اکثریت قریب به اتفاق مواد مصرف شده در طول فرآوری بازیافت می‌ شوند، در تضاد کامل با فرآیند محیط‌ زیست تولید پنبه. برای کسانی که برای زندگی آگاهانه تر از محیط زیست تلاش می کنند عالی است.
با انتخاب یک روتختی پاییزی ، حال و هوای این فصل را به اتاق خود بیاورید!

3. سرویس خواب روتختی جنس کتان

اگر به دنبال چیزی با کمی ذوق بیشتر هستید، پارچه کتان انتخاب نهایی است. کتان بسیار شیک و جذاب می باشد و حس هوای منحصر به فرد خود را دارد و به عنوان یک امتیاز اضافی، هر چه بیشتر آن را بشویید، نرم‌ تر می‌ شود. کتانی همچنین فوق العاده بادوام است، به طوری که ملحفه های کتانی اغلب سال ها از بین خانواده ها منتقل می شود. شما برای این پارچه هزینه بیشتری می پردازید، اما می توانید مطمئن باشید که کیفیت بالا و دوام عالی دارد.
روتختی یک نفره و دونفره

روتختی یک نفره و دونفره

4. ترکیب چند پارچه

البته لازم نیست همیشه مجبور باشید از یک پارچه استفاده کنید. ترکیباتی مانند مخلوط پنبه و پلی استر وجود دارد که بهترین ویژگی های یک پارچه را به شما ارائه می دهد. مواد مصنوعی مانند پلی استر بهترین گزینه نیستند، اما از نظر کاربرد و قیمت، می‌ توانید ملافه‌ های با ارزشی را تهیه کنید. آن ها به ویژه در صورتی پرکاربرد هستند که به دنبال خرید سرویس خواب برای اتاق های متعدد هستید و باید پول بیشتری هزینه کنید.

بافت سرویس خواب روتختی

وقتی صحبت از رختخواب می شود، الیاف در انواع الگوهای مختلف به صورت روتختی یک نفره و دونفره چرخانده می شوند و هر الگوی احساس متفاوتی دارد. نحوه چیدمان مواد به اندازه خود ماده در احساس آن نقش دارد.

1. پرکاله

بافتی که در آن الیاف بیشتری نسبت به جهت دیگر در حال حرکت هستند. این نوع بافت عدم تعادل در واقع احساس نرم تری شبیه ساتن ایجاد می کند، اما دوام آن را کمی کمتر می کند.

3. بافت دوقلو سرویس خواب روتختی

برای نمونه ای از بافت، به شلوار جین خود نگاهی بیندازید. افرادی که این بافت را انتخاب می کنند روی ملحفه های جین نمی خوابند. با مواد اولیه و پارچه مناسب، بافت جناغی نرم (اما کمی سنگین تر) ایجاد می کند که روی شما را می پوشاند.

4. فلانل

فلانل یک گزینه پنبه‌ ای بسیار سنگین‌ تر و راحت‌ تر است که برای فصل زمستان عالی می باشد. این بافت در برابر پرز بسیار آسیب پذیر است.

بالش و لحاف

لحاف، پتو، یک ملحفه ساده و در کل انتخاب سرویس خواب روتختی دونفره و یک نفره به آب و هوا، فصل و در نهایت سلیقه شخصی بستگی دارد. برای آب و هوای گرم‌ تر، سعی کنید یک پتو را روی یک ملحفه صاف بیندازید تا در صورت گرم شدن بیش از حد، رویه را مستقیماً بیرون بیاورید. از آنجایی که زیر روتختی صاف خود (کاملاً انتخاب شده) دارید، جنس پتو چندان مهم نیست.
ست خواب روتختی

ست خواب روتختی

هم برای بالش و هم برای لحاف، الیافی که این کالاها را با آن پر می کنید، بخش مهمی است. بیشتر لحاف ها و بالش ها با یکی از سه ماده زیر پر می شوند.

1. پشم

نرم، ضد رطوبت و ضد حساسیت که یک یک انتخاب عالی به شمار می رود.

2. مواد مصنوعی

این ماده برای سرویس خواب روتختی مقرون به صرفه تر، سبک تر و اسفنجی تر است، اما احتمال تحریک پوست های حساس با آن بیشتر می باشد.

3. کرک

بسیار نرم، گران، اما سبک و عایق است.

جزئیات دقیق تر سرویس خواب روتختی

در نظر بگیرید که کدام یک از این خواص مواد برای شما مهم است و ببینید کدام مواد این مزایا را دارند.

1- ضد حساسیت

بامبو، اکالیپتوس، پنبه، کتان و هر فیبر طبیعی تولید شده بدون مواد شیمیایی مضر هستند. اگر این مورد برای شما قابل توجه است از استفاده از مواد مصنوعی خودداری کنید.

2. رطوبت گیر

کتان، بامبو، اکالیپتوس، پشم و برخی مواد مصنوعی رطوبت گیر هستند. اگر متوجه شده اید که پنبه باعث می‌ شود کمی احساس لطافت و نرمی داشته باشید، به سراغ الیاف طبیعی تنفس‌ پذیر بروید.
خرید روتختی

خرید روتختی

3. تنظیم کننده حرارت

کتان، پنبه، بامبو، اکالیپتوس. تمام این الیاف طبیعی شما را در تابستان خنک و در زمستان گرم نگه می دارند. کتان به خصوص به دلیل وجود هوای نسبتاً زیاد بین نخ ها قابلیت تنفس دارد. اگر قصد دارید از نخ پنبه استفاده کنید، بافت پرکال را در نظر بگیرید.
برای انتخاب روتختی تخت خواب نباید از این 6 نکته مهم غافل شوید!

سخن آخر

در این مقاله به بررسی تمام ویژگی هایی پرداختیم که شما باید برای خرید تکه های مختلف سرویس خواب روتختی در نظر بگیرید. امیدواریم که با دانستن مطالب و نکات گفته شده بتوانید بهترین کالاهای خواب را در نظر بگیرید.
ممنون که تا پایان این مقاله همراه کالازم بودید.
شما برای خرید سرویس خواب روتختی به چه نکات دیگری توجه می کنید؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

فروش ویژه

اشتراک‌گذاری

یک پینگ

  1. پینگ‌بک: در فصل پاییز از این 11 نکته فنگ شویی حتما استفاده کنید! | کالازم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha *-- بارگیری کد امنیتی --