تاریخ امروز :آذر 10, 1401

با انتخاب بهترین رنگ مبل چرم ، دکوراسیون فوق العاده ای در منزل خود داشته باشید!
5 (1)

نحوه انتخاب رنگ مبل چرم

 

در مبل های چرمی حسی مجلل و باشکوه وجود دارد. انتخاب یک مبل چرمی جدید بودجه نسبتا بالایی می خواهد که قبل از خرید باید آن را در نظر گرفت. جدا از بودجه شما، انواع مبل، سبک ها و اندازه، رنگ مبل چرم نیز عامل مهمی برای انتخاب می باشد.
مبل های چرمی برای چندین دهه یک انتخاب محبوب بوده اند و به لطف تطبیق پذیری آن ها برای تکامل با سبک ها و رنگ های جدید، ترند و پرطرفدار هستند. مبلمان چرمی فوق العاده بادوام هستند و به راحتی می توانند در سبک های مختلف داخلی ادغام شوند.
اگر به ظاهر چرم علاقه دارید و می خواهید یک مبل چرمی را در نشیمن یا اتاق خود قرار دهید، تصمیم مهم بعدی این است که مناسب ترین رنگ مبل چرم را برای خانه خود انتخاب کنید. در طول سال ها، پالت رنگ برای مبل های چرمی افزایش یافته است، بنابراین مردم اکنون گزینه های بیشتری دارند.
در این مقاله می خواهیم به شما کمک کنیم که به راحتی رنگ مبل چرم مناسبی را مطابق با دکوراسیون و چیدمان خانه خود انتخاب کنید و دیزاین زیباتری داشته باشید.
با کالازم همراه باشید.

رایج ترین رنگ مبل چرم

مبل چرمی سفید

مبل های چرمی با رنگ روشن مانند سفید یا بژ جایگزین مناسبی برای رنگ مبل چرم تیره هستند که پیچیدگی را به نمایش می گذارند. یکی از مزیت های قابل توجه مبل های چرمی سفید نسبت به رنگ های دیگر، لوازم جانبی متعددی است که می توانید متناسب با دکوراسیون خود اضافه کنید. 
مبل چرمی سفید

مبل چرمی سفید

یک مبل چرمی سفید الگوهای جسورانه را کاهش می دهد، بنابراین می توانید این مبلمان را برای افزایش جذابیت زیبایی طراحی داخلی خود قرار دهید. تنها نقطه ضعف این رنگ چرم این است که می تواند سریع تر از سایر رنگ های مبل چرمی کثیف شود.
چگونه با انتخاب صحیح در کمد دیواری فضای بیشتری در اتاق خواب خود داشته باشیم؟

رنگ کرم به عنوان یک جایگزین برای سفید

کرم جایگزینی تیره تر برای رنگ مبل چرم سفید یا بژ است. این رنگ در برابر پالت های خنثی که به سمت سایه های گرم تر متمایل هستند بسیار عالی عمل می کند. یک مبل چرمی کرم رنگ، حال و هوای دنج و جذابی ایجاد می کند، به خصوص وقتی که با لوازم جانبی قرمز و نارنجی مانند بالش و پتو همراه شود.
رنگ کرم به عنوان یک جایگزین برای سفید

رنگ کرم به عنوان یک جایگزین برای سفید

اگر علاقه ای به مبل های چرمی سفید روشن ندارید، کرم یا بژ جایگزینی عالی برای فضای داخلی شیک و گرم تر هستند.

رنگ مبل چرم خاکستری مدرن

مبل های چرمی خاکستری به سرعت تبدیل به رنگ خنثی مورد علاقه می شوند. این محبوبیت به این دلیل است که خاکستری حس گرم‌ تری را ارائه می‌ دهد و در سایه‌ های مختلفی برای هر طراحی داخلی وجود دارد. یک مبل چرمی خاکستری می تواند تطابق بهتری با بقیه مبلمان خنثی شما داشته باشد، با اتاق شما ترکیب شده یا به عنوان یک نقطه کانونی برجسته شود.
رنگ مبل چرم خاکستری مدرن

رنگ مبل چرم خاکستری مدرن

مهم نیست که چگونه اتاق نشیمن خود را با رنگ مبل چرم خاکستری طراحی کنید، این رنگ خنثی در کنار رنگ های پررنگ تر مانند صورتی، زرد و نارنجی جلوه شگفت انگیزی دارد.
از آنجایی که طیف رنگ مبل  چرم خاکستری بسیار متنوع تر از یک دهه پیش است، شما باید سبک ها و الگوهای زیادی را انتخاب کنید: از مبل های 2 نفره و 4 نفره خاکستری گرفته تا صندلی های تکیه چرمی. انتخاب باشماست!

قهوه ای تیره یا شکلاتی

فهمیدن این که چرا قهوه ای محبوب ترین رنگ مبل چرم است، زیاد دشوار نیست. از رنگ های قهوه ای مایل به خردلی گرفته تا رنگ های شکلاتی، مبل های چرمی قهوه ای پالت فوق العاده ای را ارائه می دهند که خود را به طرح های مبل کلاسیک می رساند. قهوه ای رنگی خاکی و گرم است که می تواند لکه ها یا کثیفی ها را به طور موثری پنهان کند. این مبل رنگی همچنین می‌ تواند به‌ عنوان یک وسیله برای ترکیب در اتاق نشیمن شما یا تکمیل لوازم جانبی اطراف آن باشد.
قهوه ای تیره یا شکلاتی

قهوه ای تیره یا شکلاتی

از آنجایی که قهوه ای رنگی خنثی است، با سایر سایه های خنثی بسیار خوب ترکیب می شود. همچنین می‌ تواند رنگی مناسب برای رنگ‌ های تیره تر مانند زرد و صورتی باشد.
اگر مبل‌ های چرمی بزرگ‌ تری مانند 3 یا 4 نفره انتخاب می‌ کنید، رنگ مبل چرم قهوه‌ ای به اتاق نشیمن شما عمق می‌ بخشد (بدون این که مبل توجه را به خود جلب کند) مگر اینکه بخواهید آن را به‌ عنوان یک وسیله برجسته به نمایش بگذارید!
با انواع مختلف صندلی های راک و گهواره ای آشنا شوید!

رنگ مبل چرم قهوه ای کلاسیک

رنگ مبل چرم قهوه ای کلاسیک خیلی زیباتر از یک مبلمان ساده است. این رنگ در دکوراسیون شما سبکی قدیمی را به ارمغان می آورد. چرم قهوه ای همیشه با طراحی کلبه‌ های قدیمی همراه بوده است. این مسئله باعث می شود رنگ قهوه ای برای مبلمان چرمی همراهی عالی در کنار پالت های با رنگ گرم تر شما باشد.
رنگ مبل چرم قهوه ای کلاسیک

رنگ مبل چرم قهوه ای کلاسیک

نارنجی به عنوان یک جایگزین مناسب برای قهوه ای

نارنجی یک جایگزین عالی برای رنگ مبل چرم قهوه ای سنتی است زیرا کمی جالب تر و پر جنب و جوش تر می باشد. سایه های نارنجی تیره در سبک کلاسیک فوق العاده عمل می کنند. این رنگ کمتر مستعد از مد افتادن است و تا سال های طولانی جذاب ترین عنصر اصلی در اتاق نشیمن شما خواهد بود.
نارنجی به عنوان یک جایگزین مناسب برای قهوه ای

نارنجی به عنوان یک جایگزین مناسب برای قهوه ای

رنگ های تکمیلی مبلمان که با مبل های چرمی نارنجی روشن یا تیره تناسب دارند عبارتند از آبی آسمانی، آبی روشن، آبی تیره و سرمه ای. هر رنگی را که برای همراهی رنگ مبل چرم نارنجی خود انتخاب کنید، مطمئناً جلوه بصری دلپذیری را ایجاد می کند.

رنگ مبل چرم مشکی

مشکی به عنوان یک رنگ فوق العاده پرکاربرد عمل می کند. رنگ مبل چرم مشکی یک انتخاب عالی برای طراحی داخلی مدرن است و این توانایی را دارد که تقریباً هر سبک و رنگی را تکمیل کند بدون این که بخواهد فضا را تحت تأثیر قرار دهد.
رنگ مبل چرم مشکی

رنگ مبل چرم مشکی

چه به تم اسکاندیناوی توجه کرده باشید یا به طراحی داخلی مدرن اواسط قرن علاقه داشته باشید، یک مبل چرمی مشکی با الگوها، بافت ها و سبک های متعدد به خوبی ست می شود. به هر حال مشکی یک رنگ پیچیده است که با هر رنگی مطابقت دارد.
اگر به خرید یک مبل بزرگ چرمی مشکی فکر می کنید، مطمئن شوید که چند بالش یا کوسن با رنگ شادتر (مانند زرد یا صورتی) انتخاب کنید تا مبل فضای شما را تحت الشعاع قرار ندهد.
با رنگ های خنثی، دکوراسیون خانه خود را زیباتر کنید!

رنگ هایی که کمتر استفاده می شوند

رنگ مبل چرم آبی

برای این که به حداکثر راحتی و مدرن بودن برسید، می توانید رنگ مبل چرم خود را آبی انتخاب کنید. این سایه سرد برای اضافه کردن رنگ به فضای اتاق نشیمن شما عالی است. آبی یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ ها برای دکوراسیون منزل است، بنابراین جای تعجب نیست که افراد بیشتری به رنگ آبی برای مبل چرمی روی می‌ آورند.
رنگ مبل چرم آبی

رنگ مبل چرم آبی

اگر چرم را دوست دارید اما می خواهید رنگ بهتر و برجسته تری در طراحی خود داشته باشید، این رنگ گزینه ای است که باید به سراغ آن بروید.

رویال قرمز

رنگ قرمز بدون شک فورا جلب توجه می کند. مبل های چرمی قرمز روشن، ظرافت را در فضاهای داخلی مدرن به نمایش می گذارند و جلب توجه می کنند. از رنگ قرمز مایل به نارنجی گرفته تا قرمز مایل به قهوه ای، گزینه های زیادی برای انتخاب رنگ مبل چرم قرمز وجود دارد.
رویال قرمز

رویال قرمز

فقط مطمئن شوید که بقیه دکوراسیون خانه خود را با مبل قرمز رنگ مطابقت دهید یا آن را برجسته کنید تا اولین چیزی باشد که مهمانان هنگام ورود به اتاق نشیمن شما می بینند.
چرم قرمز در طرح‌ های مختلفی عرضه می‌ شود، بنابراین مطمئناً یکی از آن‌ ها را به سبکی پیدا می‌ کنید که با چیدمان شما مطابقت داشته باشد. این رنگ جسورانه و تاثیرگذار حتی در اتاق‌ های مطالعه نیز استفاده می شود.

رنگ مبل چرم شرابی

شما می توانید رنگ مبل چرم شرابی را به عنوان یک جایگزین بهتر برای قرمز در نظر بگیرید. این رنگ مبل چرم می تواند بر اتاق تسلط داشته باشد یا با دکور ترکیب شود. همه چیز به انتخاب پالت رنگ دکوراسیون برای مطابقت با مبل چرم شرابی شما بستگی دارد.
رنگ مبل چرم شرابی

رنگ مبل چرم شرابی

این رنگ قرمز گرم، هم رنگ‌ های سرد و هم رنگ‌ های گرم را تکمیل می‌ کند و اگر به رنگ قرمز علاقه دارید، اما نمی‌ خواهید تمام رنگ چیدمان خود را قرمز انتخاب کنید، رنگ شرابی بهترین گزینه برای شماست. ممکن است شرابی کمی تیره تر از قرمز باشد، اما به راحتی با هر دکوراسیونی در خانه ترکیب می شود.
بهترین دکوراسیون برای خانه های کوچک!

سبز یک انتخاب مناسب در دکوراسیون

رنگ سبز در طیف وسیعی از سایه ها وجود دارد، بنابراین هنگام انتخاب رنگ سبز مناسب برای کتابخانه یا اتاق نشیمن خود، با طیف متنوعی مواجه خواهید شد. اگرچه سبز اولین رنگی نیست که برای رنگ مبل‌ چرم استفاده می شود، اما بسیار کاربردی است، مخصوصاً در فضای داخلی به سبک قدیمی یا خانه‌ های روستایی. به عنوان مثال، یک مبل چرمی سبز تیره، انتخاب مناسبی برای اتاق های نشیمن بزرگ است، زیرا این رنگ پر جنب و جوش ظاهری جسورانه به فضا می بخشد.
سبز یک انتخاب مناسب در دکوراسیون

سبز یک انتخاب مناسب در دکوراسیون

سبز رنگی است که مراقبت از آن آسان است، بنابراین چه بخواهید مبل چرمی را در اتاقک خواب، مطالعه یا نشیمن خود داشته باشید، به راحتی رنگ های روشن دیگر از بین نمی رود و لکه ها را نشان نمی دهد. علاوه بر این، می توانید رنگ مبل چرم سبز روشن یا تیره خود را با بالش ها و کوسن های تزئینی شنل، مخملی یا نخی بافته شده در رنگ های خنثی برجسته کنید تا ظاهر زیباتری داشته باشید.

رنگ مبل چرم خردلی

رنگ مبل چرم زرد خردلی ظاهر خود را از رنگ های قهوه ای و بژ به شیوه ای پر جنب و جوش و چشم نواز گرفته است. اگر از طرفداران رنگ های روشن برای مبلمان هستید، زرد خردلی یا لیمویی انتخاب مناسبی است. می‌ توانید از گزینه های پررنگ دیگر برای ادغام مبل چرمی زرد در اتاق نشیمن خود استفاده کنید، بدون این که آن را نامناسب نشان دهید.
رنگ مبل چرم خردلی

رنگ مبل چرم خردلی

سخن آخر

در این مقاله به بررسی تمامی رنگ هایی که می توانید آن ها را برای مبلمان چرمی خود انتخاب کنید، پرداختیم. شما می توانید با شناخت طیف گسترده ای از رنگ ها که برای مبل های چرمی استفاده می شود، گزینه مناسبی را متناسب با دکوراسیون خانه خود انتخاب کنید.
ممنون که تا پایان این مقاله همراه کالازم بودید.
شما انتخاب کدام رنگ را برای مبل چرمی ترجیح می دهید؟ نظرات و تجربیات خود را با تیم ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

فروش ویژه

اشتراک‌گذاری