تاریخ امروز :تیر 1, 1403

10 رنگ روتختی برای تخت سفید و چیدمان مدرن و کلاسیک اتاق خواب
5 (1)

رنگ روتختی برای تخت سفید

رنگ سفید نهایت رنگ خنثی روشن است. این رنگ تمیز، شفاف و پرکاربرد می تواند هر طرح رنگی یا اتاقی را روشن کند. به دلیل تطبیق پذیری آن، یافتن ملافه برای هماهنگی خوب با تخت خواب سفید شما می تواند کاری طاقت فرسا به نظر برسد. ما این موضوع را با جستجو در منابع متعدد برای شما بررسی کرده‌ ایم تا رنگ روتختی برای تخت سفید را به شما ارائه دهیم.
بنابراین در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم بهترین رنگ روتختی برای تخت سفید چیست و چگونه انتخاب مناسبی در این زمینه داشته باشید.
با کالازم همراه باشید.

فهرست مطالب

✔ رنگ روتختی مناسب تخت سفید
✔ آیا استفاده از تخت خواب سفید ایده خوبی است؟
✔ آیا می توانید رنگ سفید را با مبلمان چوبی مخلوط کنید؟
✔ آیا تخت خواب سفید یک انتخاب شیک است؟

رنگ روتختی مناسب تخت سفید

از آنجایی که تخت باید مکانی برای آرامش باشد، شما می خواهید که تخت خواب تان فضای خاصی را در فضای شما ایجاد کند. در حالی که هیچ قانونی برای تزئین اتاق خواب شما وجود ندارد، چند رنگ ملافه وجود دارد که برای تخت خواب سفید مناسب هستند. رنگ‌ هایی که برای جفت شدن با روتختی سفید بیشتر در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد عبارتند از:
 1. آبی
 2. رنگ قهوه ای
 3. مشکی
 4. خاکستری
 5. رنگ بنفش
 6. سبز
 7. قرمز
 8. طلایی
 9. رنگ های خنثی
 10. سفید
روتختی های اسپرت و عروس

روتختی های اسپرت و عروس

تصمیم گیری در مورد رنگ روتختی برای تخت سفید تنها یکی از سوالاتی است که هنگام تزئین اتاق خود باید به آن پاسخ دهید. آیا تخت خواب سفید ایده خوبی است؟ آیا می توانید رنگ سفید را با چوب مخلوط کنید؟ آیا تخت خواب و مبلمان سفید شیک است؟ ما به همه این سوالات پاسخ خواهیم داد و در مورد سایر موضوعات مرتبط با هم بحث خواهیم کرد.

چه رنگ روتختی برای تخت سفید مناسب است؟

1. روتختی آبی

رنگ آبی که با آب، آسمان و آرامش مرتبط است، رنگی عالی برای ترکیب با سفید برای یک پالت رنگی آرام و در عین حال جسور می باشد. برای افزودن فضایی آرام و پیچیده به اتاق خود، روتختی دونفره و یک نفره آبی را با تخت خواب سفید ترکیب کنید تا حس ساحلی آرامش بخشی داشته باشید.
روتختی آبی برای تخت سفید

روتختی آبی برای تخت سفید

ترکیب چندین سایه آبی مختلف در مثال زیر به طرح رنگ عمق می‌ دهد و واقعاً در مقابل میزهای تخت با متضاد سفید واضح ظاهر می‌ شود. استفاده از چندین بالش و کوسن با رنگ های مختلف، جزئیات و تعریفی را به این طرح تزئینی اضافه می کند.

2. ملافه قهوه ای

رنگ‌ های قهوه‌ ای گرم و دنج، تضاد غنی و ظریفی با سایه‌ های سفید دارند و رنگی عالی برای رختخواب شما ایجاد می‌ کنند. در اتاق تیره با ملافه‌ های شکلاتی در مثال زیر، مبلمان سفید رنگ‌ های تیره را برای روشن‌ تر کردن اتاق قهوه‌ ای و سیاه ایجاد می‌ کند. سایه روشن نارنجی استفاده شده بهترین رنگ برای انرژی بخشیدن به این طرح رنگی است.
روتختی قهوه ای

روتختی قهوه ای

3. ملافه مشکی

در مقابل سفید، مشکی نهایت رنگ‌ های خنثی تیره است. رنگ مشکی هم جاودانه و هم با کلاس، پرکاربرد و پررنگ است. افزودن سایه های مشکی به طرح رنگ شما می تواند کل ظاهر اتاق شما را متحول کند. این رنگ روتختی برای تخت سفید برای این ظاهر تک رنگ کلاسیک تضاد دارد.
روتختی مشکی برای تخت خواب سفید

روتختی مشکی برای تخت خواب سفید

4. روتختی خاکستری یا طوسی

ترکیب کامل سفید، مشکی و خاکستری به یکی از محبوب ترین رنگ ها در دکوراسیون منزل تبدیل شده است. خاکستری یک رنگ سرد و پایدار است که بهترین رنگ برای ست کردن با هر سایه سفید می باشد. سایه ها و بافت های متعدد ملافه خاکستری با مبلمان و تخت خواب سفید و رنگ خنثی ترکیب شده اند تا ظاهری چند لایه داشته باشند. مبلمان و کفپوش با رنگ خنثی در این اتاق هماهنگ می شوند تا گرمای لطیفی را برای یک محیط دنج مدرن به آن اضافه کنند.
روتختی طوسی یک نفره و دونفره

روتختی طوسی یک نفره و دونفره

5. ملحفه بنفش

در ارتباط با ظرافت و سلطنت، سایه های بنفش می تواند سایه ای عالی برای فضای شما باشد. رنگ جواهر مرموز عمیق، سایه های بنفش می تواند یک همراه رنگ جذاب برای رنگ سفید باشد. سایه های مختلف بنفش روتختی یک نفره و دونفره برای تخت سفید و قهوه ای ترکیب می شوند تا ظاهری مدرن مرموز داشته باشند. تناژهای قهوه‌ ای در مبلمان عمدتاً سفید رنگی گرم را به پالت رنگ‌ های بنفش و سفید ارائه می‌ کنند.
روتختی بنفش

روتختی بنفش

6. روتختی رنگ سبز

برای تضاد واضح الهام گرفته از طبیعت با سایه های سفید، رنگ سبز می تواند یک جفت عالی عالی برای احساسی آرام اما کمی عجیب و غریب باشد. رنگ های سبز فضایی زیبا و آرامش بخش را در هر فضایی از خانه شما ایجاد می کند. ملافه های الهام گرفته از فضای سبز در مثال زیر یک پس زمینه عالی برای این طرح طراحی متنوع ایجاد می کند. چندین سایه صورتی، خاکستری و زرد برای دادن ظاهری ملایم به روتختی برای تخت سفید استفاده می شود.
روتختی سبز

روتختی سبز

7. روتختی قرمز

یک نسخه ملایم تر از قرمز یک رنگ زیبا برای سایه های سفید ایجاد می کند. از رنگ های ملایم قرمز گرفته تا سایه های عمیق تر از خاک رس، آجی و شرابی یک گزینه مناسب روتختی برای تخت سفید می باشد که بسیار گرم و دلپذیر است. با استفاده از رنگ‌ های ظریف چوب طبیعی و سایه‌ های خاکستری روشن برای برجسته کردن این ظاهر، به این اتاق بعد ببخشید و کل ظاهر را به هم نزدیک کنید.
روتختی قرمز برای تخت خواب سفید

روتختی قرمز برای تخت خواب سفید

8. ملافه طلایی

طلایی یک رنگ متالیک مجلل، گرم و لوکس است که با سفید ترکیب می شود و ظاهری شیک و فوق العاده دارد. طلایی ممکن است یک رنگ معمولی برای رختخواب نباشد اما می تواند تضاد غنی بی نظیری را به پالت رنگ شما اضافه کند. ته رنگ زرد ملافه طلایی کاملاً با قطعات برجسته طلایی و جزئیات تزئینی اطراف اتاق هماهنگ است تا ظاهری ظریف و منسجم داشته باشد.
روتختی طلایی

روتختی طلایی

13 رنگ روتختی مناسب تخت کرم برای جلوه ای زیبا در اتاق خواب شما!

9. رنگ های خنثی

اگر به دنبال یک کنتراست ظریف هستید، رنگ‌ های خنثی مانند سایه‌ های برنزه روشن می‌ توانند رنگی ملایم و گرم را به عنوان رنگ روتختی برای تخت سفید فراهم کنند.
رنگ های خنثی در دکوراسیون

رنگ های خنثی در دکوراسیون

سایه‌ های خنثی پایدار و پرکاربرد به راحتی با رنگ‌ های اضافی برجسته می‌ شوند، استفاده از سایه‌ های خنثی روشن به‌ عنوان رنگ‌ های غالب در فضای شما، حس گسترده‌ ای را در اتاق خواب تان ایجاد می‌ کند و اجازه می‌ دهد توجه به جزئیات و قطعات برجسته در سراسر اتاق، مانند آثار هنری روی تخت یا نورپردازی منحصر به‌ فرد، جلب شود.

10. روتختی سفید

یک اتاق سفید آرامش بخش و مطبوع است و می تواند طرح رنگی عالی برای اتاق خواب شما باشد. در حالی که ممکن است تطبیق دقیق سایه های سفید دشوار باشد، اما استفاده از سایه های بسیار مشابه همان رنگ می تواند فضای شما را بزرگتر نشان دهد.
رنگ سفید روتختی

رنگ سفید روتختی

ترکیب سرویس خواب یک نفره و دونفره با تخت سفید، پس زمینه ای روشن برای برجسته کردن اکسسوری ها در اطراف اتاق شما، ایجاد می کند. ظاهری بوهو در اتاق با استفاده از رنگ‌ های قهوه‌ ای طبیعی و سبز زنده یا مصنوعی برای افزودن رنگ به ظاهر ساده و در عین حال جذاب به دست می‌ آید.
خرید روتختی سفید

خرید روتختی سفید

آیا استفاده از تخت خواب سفید ایده خوبی است؟

مبلمان و تخت خواب سفید جاودانه و کلاسیک هستند. تخت سفید با ارائه حس خلوص می‌ تواند توهم وسعت فضای شما را ایجاد کند و پالت‌ های رنگی شدیدتری را از بین ببرد. تخت سفید نه تنها می تواند طرح رنگ شما را روشن کند، بلکه گرد و غبار و کثیفی را نیز بهتر از رنگ های تیره پنهان می کند. انتخاب نهایی در یک رنگ طبیعی روشن، سفید بسیار متنوع است و تقریباً برای هر رنگی که انتخاب می کنید، یک رنگ عالی است.
قیمت روتختی برای تخت سفید

قیمت روتختی برای تخت سفید

آیا می توانید رنگ سفید را با مبلمان چوبی مخلوط کنید؟

ترکیب رنگ سفید و چوبی می تواند به اتاق شما ظاهر غیر سنتی جالبی بدهد. هماهنگی بیش از حد مبلمان متعلق به گذشته است و در عوض با سبک های التقاطی و نوآورانه جایگزین می شود. با ترکیب تخت خواب سفید با مبلمان با رنگ چوب طبیعی، می توانید حس جذابی را به فضای خود ببخشید. ترکیب رنگ‌ های چوب نیز به شما اجازه می‌ دهد تا طرح دکور انعطاف‌ پذیرتری داشته باشید.
روتختی ترک ارزان

روتختی ترک ارزان

آیا تخت خواب سفید یک انتخاب شیک است؟

برای به روز رسانی ظریف مبلمان و تخت خواب خود با رنگ روشن، سفید کردن یک روشی است که هرگز از مد نمی افتد. این سبک رنگ خاص در طی چندین دهه برای ظاهری روشن و تازه استفاده شده است. از رنگ سفید کم رنگ برای رنگ آمیزی روی رنگ چوب موجود استفاده می شود تا یک صفحه رنگی سفید شفاف که هر قطعه ای را جذاب تر می کند. سفید کردن می تواند به مبلمان چوبی قدیمی شما ظاهری کامل بدهد.
سرویس خواب یک نفره و دونفره سفید

سرویس خواب یک نفره و دونفره سفید

9 رنگ متفاوت برای روتختی مناسب تخت مشکی و دکوراسیون امروزی

سخن آخر

چه تخت خواب سفید داشته باشید و چه مبلمانی با رنگ های روشن دیگر، سایه شفاف و تمیز می تواند به فضای شما احساس فوق العاده ای بدهد. از آنجایی که رنگ سفید یکی از متنوع‌ ترین رنگ‌ های موجود است، گزینه‌ های همراه این رنگ می‌ توانند بی‌ پایان به نظر برسند. با انتخاب رنگ‌ های روتختی برای تخت سفید و ست کردن با مبلمان سفید که در مورد آن صحبت کردیم، امیدواریم تصمیم شما را کمی آسان‌ تر کرده باشیم.
ممنون که تا پایان این مقاله همراه کالازم بودید.
شما از کدام رنگ روتختی برای تخت سفید استفاده می کنید؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

فروش ویژه

اشتراک‌گذاری
" target="_blank">
 • یک پینگ

  1. پینگ‌بک: 5 تا از بهترین برندهای روتختی خارجی و ایرانی عروس ارزان و گران! | کالازم

  2. پینگ‌بک: با انتخاب 5 رنگ روتختی در فنگ شویی خواب بی نظیری را تجربه کنید! | کالازم

  3. پینگ‌بک: 6 برند ایرانی و خارجی تولیدکننده بهترین روتختی با قیمت مناسب 1401 | کالازم

  4. پینگ‌بک: بهترین نوع روتختی موجود در بازار چیست؟ | کالازم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Captcha *-- بارگیری کد امنیتی --